-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-02-27-001821-a
Торги відмінено
435 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9f7b0f82dbaf45259f5bd6209a308547
Внутрішній номер закупівлі:
28447151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-27-001821-a
Замовник:
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404203
-
Адреса:
70433, Україна, Запорізька область, с. Новоолександрівка, Запорізький район, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Довга +380612879183 novole2016@gmail.com https://novole-school.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
435 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2026 10:05 - 06.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2026 10:05 - 09.03.2026 10:02
Аукціон:
з 10.03.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2d604926b7904d688afef95043a51cba
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
03.03.2026 10:49 - 14.03.2026 00:00
Дата опублікування:
03.03.2026 10:49
Дата виконання:
14.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴435 000.00 Електрична енергія