• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

природний газ

Завершена

395 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: 0315d705f0094dfd9393c4a42508769e
Внутрішній номер закупівлі: 2844499
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-03-000349-c   
Замовник: Ямпільська районна рада Сумської області
Контактна особа: Людмила Мінтус +380978312065 yampolrada@ukr.net http://yampilska.rayrada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 395 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 03.12.2018 10:20 - 09.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2018 10:20 - 19.12.2018 00:00
Аукціон: 19.12.2018 15:29 - 19.12.2018 15:50
Період кваліфікації: 19.12.2018 15:50 - 22.12.2018 18:23
Період завантаження договору: 19.12.2018 15:50 - 08.01.2019 15:50

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 25000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 41200, Україна, Сумська область, смт. Ямпіль, межа балансової належності На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 19.12.2018 15:50 - 02.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 231 737.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 737.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2018 18:23
Документи 15
Скарги 0
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
Початкова пропозиція 267 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 94c848cf5b1549ef86c4aef695c42947
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-03-000349-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 41FB407-45-19
Сума договору: 231 737.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 193 114.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 10.01.2019 11:00
Статус:
Виконаний
doc
ДОГОВИР пидписаний.doc
pdf
Додаткова угода 190117.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 190524.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s