-
Відкриті торги
-
КЕП
природний газ
231 737.00
UAH з ПДВ
Номер:
94c848cf5b1549ef86c4aef695c42947
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-03-000349-c-b1
Замовник:
Ямпільська районна рада Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23825625
-
Контактна особа:
Людмила Мінтус +380978312065 yampolrada@ukr.net http://yampilska.rayrada.org.ua/
-
Адреса:
41200, Україна, Сумська область, Ямпільський р-н, смт. Ямпіль, Булвар Ювілейний, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39586236
-
Контактна особа:
Ярошенко Наталія Олександрівна 380542659931, 380542659931 Nataliia.Yaroshenko@smgaszbut.104.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 21
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
41FB407-45-19
Дата підписання:
10.01.2019 11:00
Період дії договору:
10.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
231 737.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 622.83 UAH)
Оплачено:
230 289.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 381.54 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
25000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна №1 41FB407-45-19
- Зміна №2 41FB407-45-19
- Зміна №3 41FB407-45-19
- Зміна №4 41FB407-45-19
- Зміна №5 41FB407-45-19
- Зміна №6 41FB407-45-19
- Зміна №7 41FB407-45-19
- Зміна №8 41FB407-45-19
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c585cb5337bb4d44b96f4ab7ac55bc0d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
З урахуванням обмежених технічних можливостей авторизованого електронного майданчика повідомлення щодо внесення змін до договору читати в редакції змін згідно змісту додаткової угоди від 16.01.2019 року
Номер додаткової угоди:
41FB407-45-19
Дата внесення змін до договору:
16.01.2019 16:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
4ca8dd14d9024f17a93027790d9c9fc7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до договору згідно змісту додаткової угоди 1 від 17.01.2019
Номер додаткової угоди:
41FB407-45-19
Дата внесення змін до договору:
17.01.2019 18:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
cdcd4a45af4c4778ae2f37f3a0698f90
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди №2 від 21.01.2019 року
Номер додаткової угоди:
41FB407-45-19
Дата внесення змін до договору:
21.01.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
785e251812b049628575e85fb04fffde
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди №3 від 11.02.2019 року
Номер додаткової угоди:
41FB407-45-19
Дата внесення змін до договору:
11.02.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ab3c1c80d7b94c259b2b90a54268df6d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди №4 від 18.02.2019 року
Номер додаткової угоди:
41FB407-45-19
Дата внесення змін до договору:
18.02.2019 11:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
bba8c878422942f6b8eb3479f89773ab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди від 18.03.2019 року
Номер додаткової угоди:
41FB407-45-19
Дата внесення змін до договору:
18.03.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3e63e45c88cb43cf8a9b36b7acc241f2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди від 06.05.2019 року
Номер додаткової угоди:
41FB407-45-19
Дата внесення змін до договору:
06.05.2019 11:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
f5ffe6f5c6e74a5581bec274cc177c54
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди від 29.05.2019 року
Номер додаткової угоди:
41FB407-45-19
Дата внесення змін до договору:
29.05.2019 12:00
Статус:
Опубліковано