-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2025 для ДП «МПІУ»
Тендер Prozorro UA-2026-02-26-011378-a
Завершена
558 333.33
UAH з ПДВ
Номер:
55967bf0d1c44c4da9d9be2dc36f7e54
Внутрішній номер закупівлі:
28442943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-26-011378-a
Замовник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, пров.Куренівський, будинок 19/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гук Діана Олегівна 380445864190 tender_2@uatv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
558 333.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2026 16:34 - 03.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2026 16:34 - 06.03.2026 00:00
Аукціон:
з 06.03.2026 11:53
Період кваліфікації:
06.03.2026 00:00 - 09.03.2026 16:06
Період завантаження договору:
15.03.2026 00:00 - 25.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴558 333.33 Послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2025 для ДП «МПІУ»