• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2025 для ДП «МПІУ»

Оголошено тендер

558 333.33 UAH
Номер: b25e5d26e92e4b398b2cac21434ba745
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-26-013797-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Замовник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Очікувана вартість: 558 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2025 для ДП «МПІУ»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 26.02.2026 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2025 для ДП «МПІУ»
Код ДК 021:2015: 79212300-6 Послуги з проведення обов’язкової аудиторської перевірки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0418030 - Виробництво та трансляція програм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, фінансова підтримка системи державного іномовлення України
Сума558 333.33 UAH