-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом та послуг з технічної підтримки та супроводження доступу до Сервісу
Тендер Prozorro UA-2026-02-26-005124-a
Завершена
235 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f11daf43137c4bd2ba73516fbc7103cd
Внутрішній номер закупівлі:
28436712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-26-005124-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.02.2026 12:11 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2026 12:11 - 11.03.2026 10:00
Аукціон:
з 12.03.2026 14:49
Період кваліфікації:
11.03.2026 10:00 - 12.03.2026 16:20
Період завантаження договору:
18.03.2026 00:00 - 28.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴235 000.00 Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом та послуг з технічної підтримки та супроводження доступу до Сервісу