-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом та послуг з технічної підтримки та супроводження доступу до Сервісу
Оголошено тендер
282 000.00
UAH
Номер:
7c3f90ee02c0427583d44b38572fea85
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-26-006414-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
282 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом та послуг з технічної підтримки та супроводження доступу до Сервісу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями
Дата опублікування:
26.02.2026 12:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума282 000.00 UAH