-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обов’язкового технічного контролю автомобільних транспортних засобів категорій М1, N1, N2, N3
Тендер Prozorro UA-2026-02-26-002932-a
Торги відмінено
142 590.00
UAH з ПДВ
Номер:
b8ee09986bc741f68f3d3a83819e5ab6
Внутрішній номер закупівлі:
28434528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-26-002932-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32955518
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, Чистяківська, 19-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Денисенко 380443741120 vdzkds@ukr.net http://dorservice.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
142 590.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2026 10:47 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2026 10:47 - 11.03.2026 00:00
Аукціон:
з 11.03.2026 13:44
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
74225bf01e7d46bebc6c6d16e8f62140
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, вирішила відмінити процедуру закупівлі № UA-2026-02-26-002932-a по предмету закупівлі «Код ДК 021-2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Послуги з обов’язкового технічного контролю автомобільних транспортних засобів категорій М1, N1, N2, N3)».
Період оскарження:
03.03.2026 16:17 - 14.03.2026 00:00
Дата опублікування:
03.03.2026 16:17
Дата виконання:
14.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴142 590.00 Послуги з обов’язкового технічного контролю автомобільних транспортних засобів категорій М1, N1, N2, N3