-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового технічного контролю автомобільних транспортних засобів категорій М1, N1, N2, N3
Оголошено тендер
142 590.00
UAH
Номер:
c66dcfaa7f56463489d7d39ad6d427e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-11-015842-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32955518
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, Чистяківська, 19-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32955518
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, Чистяківська, 19-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 590.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обов’язкового технічного контролю автомобільних транспортних засобів категорій М1, N1, N2, N3
Примітки:
Послуги з обов’язкового технічного контролю автомобільних транспортних засобів категорій М1, N1, N2, N3 (ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту): Обов'язковий технічний контроль легкового автомобілю М1 - 10 послуг; обов'язковий технічний контроль вантажного автомобілю N1 - 8 послуг; обов'язковий технічний контроль вантажного автомобілю N2 - 18 послуг; обов'язковий технічний контроль вантажного автомобілю N3 - 7 послуг.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.02.2026 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7442 - Утримання та розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума142 590.00 UAH