• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютер (ДК 021:2015 – 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

Завершена

49 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 21c1cdd8683749bd8155c59629874ebb
Внутрішній номер закупівлі: 28428674
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-25-011594-a   
Замовник: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради
Контактна особа: Мірошник Інна Валеріївна 380473723850 upravlinnyaekonomiki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 49 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.02.2026 16:11 - 02.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.02.2026 16:11 - 05.03.2026 00:00
Аукціон: з 05.03.2026 12:21
Період кваліфікації: 05.03.2026 00:00 - 10.03.2026 17:17
Період завантаження договору: 16.03.2026 00:00 - 26.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 000.00 Комп’ютер (ДК 021:2015 – 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)