-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютер (ДК 021:2015 – 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
49 000.00
UAH
Номер:
dd439d57623a49e09216601987395889
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-25-014591-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Золотоніської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04060849
-
Адреса:
19702, Україна, Черкаська область, Золотоноша, вул. Садовий проїзд, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Золотоніської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04060849
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, Золотоноша, вул. Садовий проїзд, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
49 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютер (ДК 021:2015 – 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Примітки:
Програми підтримки Сил оборони України в Золотоніській територіальній громаді на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.02.2026 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодатково виділенні кошти згідно з рішенням сесії міської ради № 71-25/VIII від 13.02.2026
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗолотоноша
Сума49 000.00 UAH