-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні»
Тендер Prozorro UA-2026-02-25-009751-a
Завершена
161 298.62
UAH з ПДВ
Номер:
2dacc4d72d974ef5be6338db85e8fa40
Внутрішній номер закупівлі:
28426858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-25-009751-a
Замовник:
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
×
-
Код ЄДРПОУ:
25908539
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, Стрілецька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прогонюк Сергій Володимирович 380676521139 zidan.psv.9179@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
161 298.62 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2026 15:22 - 02.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2026 15:22 - 05.03.2026 00:00
Аукціон:
з 05.03.2026 12:47
Період кваліфікації:
05.03.2026 00:00 - 05.03.2026 09:45
Період завантаження договору:
11.03.2026 00:00 - 21.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 298.62 Код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні»