• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні»

Оголошено тендер

161 298.62 UAH
Номер: 1c2824c87e704f459248b3386018a8aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-25-012309-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
Замовник: Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
Очікувана вартість: 161 298.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 25.02.2026 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1023 - Надання загальної середньої освіти спеціалізованими закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолинська
Сума161 298.62 UAH