-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні, ТУУ-00994207-005
Тендер Prozorro UA-2026-02-25-009319-a
Завершена
164 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
86c7e16da59f4c26843b51804952bc9e
Внутрішній номер закупівлі:
28426410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-25-009319-a
Замовник:
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564311
-
Адреса:
38718, Україна, Полтавська область, село Божківське, вул. Паркова, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пилипенко Ірина Григорівна +380532554719 Pylypenko0508@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2026 15:15 - 02.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2026 15:15 - 05.03.2026 00:00
Аукціон:
05.03.2026 12:51 - 05.03.2026 13:14
Період кваліфікації:
05.03.2026 13:14 - 05.03.2026 13:59
Період завантаження договору:
11.03.2026 00:00 - 21.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 500.00 Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні, ТУУ-00994207-005