-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні, ТУУ-00994207-005
Оголошено тендер
164 500.00
UAH
Номер:
b37c2925681d40528de3fe63b8ee1947
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-25-010216-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564311
-
Адреса:
38718, Україна, Полтавська область, село Божківське, вул. Паркова, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564311
-
Адреса:
38718, Україна, Полтавська область, село Божківське, вул. Паркова, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
164 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні, ТУУ-00994207-005
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
25.02.2026 14:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні, ТУУ-00994207-005
Кількість
70 метр кубічний
Період постачання
до 27.03.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума164 500.00 UAH