-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви (ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Тендер Prozorro UA-2026-02-25-008222-a
Завершена
1 600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f2d414a632d4b13bd25f86a3588bbc3
Внутрішній номер закупівлі:
28425342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-25-008222-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999359
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Лохвиця, вул.Незалежності, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Карпенко +380507771078 yana_doroshenko1988@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2026 14:35 - 03.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2026 14:35 - 06.03.2026 00:00
Аукціон:
з 06.03.2026 11:04
Період кваліфікації:
06.03.2026 00:00 - 10.03.2026 11:48
Період завантаження договору:
16.03.2026 00:00 - 26.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 600 000.00 Лабораторні реактиви (ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні)