-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви (ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Оголошено тендер
1 600 000.00
UAH
Номер:
1f5be9cc3e9a426587d787d0a6eff5dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-25-005327-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999359
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Лохвиця, вул.Незалежності, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999359
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Лохвиця, вул.Незалежності, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви (ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
25.02.2026 11:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реагент «M-52D Diluent» 20л
×
-
НК 024:2023:
58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
6 паковання
Період постачання
(не задано)
Реагент «M-52LH Lyse» 100мл
×
-
НК 024:2023:
61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Кількість
10 флакон
Період постачання
(не задано)
Очищувальний розчин «Probe Cleanser» (50 мл)
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
105-000815-00 АСТ (4*35 мл + 2*18 мл)
×
-
НК 024:2023:
52953 Ізоферменти аспартатамінотрансферази (AST) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
10 паковання
Період постачання
(не задано)
105-000814-00 АЛТ (4*35 мл + 2*18 мл)
×
-
НК 024:2023:
52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
10 паковання
Період постачання
(не задано)
105-000820-00 Холестерин загальний (4*40 мл)
×
-
НК 024:2023:
53362 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
20 паковання
Період постачання
(не задано)
105-004614-00 Креатинін (2*27 мл + 1*18 мл)
×
-
НК 024:2023:
53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
100 паковання
Період постачання
(не задано)
105-000824-00 Сечовина (4*35 мл + 2*18 мл)
×
-
НК 024:2023:
53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
30 паковання
Період постачання
(не задано)
105-000850-00 Білірубін загальний (4*20 мл + 1*20 мл)
×
-
НК 024:2023:
53231 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
35 паковання
Період постачання
(не задано)
105-000748-00 Очищуючий розчин (CD80), 1Л
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
40 набір
Період постачання
(не задано)
105-000836-00 LDL-холестерин (1×40 мл + 1×14 мл)
×
-
НК 024:2023:
53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
25 паковання
Період постачання
(не задано)
105-000851-00 Білірубін прямий (4*20 мл + 1*20 мл)
×
-
НК 024:2023:
53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
35 паковання
Період постачання
(не задано)
105-000823-00 Білок загальний (4*40 мл)
×
-
НК 024:2023:
53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
5 паковання
Період постачання
(не задано)
105-000821-00 Тригліцериди (4*40 мл)
×
-
НК 024:2023:
53462 Тригліцериди IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
20 паковання
Період постачання
(не задано)
105-009339-00 Гемоглобін A1c (С) (1×40мл+1×15мл+підготовчий розчин1×200мл+Калібратор)
×
-
НК 024:2023:
53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
15 паковання
Період постачання
(не задано)
105-002140-00 Контроль HbA1c норма (4×1 мл)
×
-
НК 024:2023:
44435 Контрольний матеріал для визначення глікованого гемоглобіну (HbA1c), IVD (діагностика in vitro)
Кількість
5 паковання
Період постачання
(не задано)
105-001127-00 Мультикалібратор 1ф *3 мл
×
-
НК 024:2023:
47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
5 флакон
Період постачання
(не задано)
105-009119-00 Контроль ClinChem (рівень1) (1ф-5мл)
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
20 флакон
Період постачання
(не задано)
105-001128-00 Калібратор Ліпіди (1×1 мл)
×
-
НК 024:2023:
47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
2 флакон
Період постачання
(не задано)
Контрольний матеріал BC-5D нормальний рівень 3 мл
×
-
НК 024:2023:
55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
2 флакон
Період постачання
(не задано)
105-000817-00 Гамаглутамінтрансфераза ГГТ (4×35мл+2×18мл)
×
-
НК 024:2023:
53030 Гама-глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
5 паковання
Період постачання
(не задано)
105-000818-00 Лактатдегідрогеназа ЛДГ (4×35 мл + 2×18 мл)
×
-
НК 024:2023:
53074 Загальна лактатдегідрогеназа IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
105-006174-00 Мікроальбумін (C) (2×18мл+2×5мл+Калібратор 5×1мл)
×
-
НК 024:2023:
53479 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
8 паковання
Період постачання
(не задано)
Реагент «M-52DIFF Lyse» 500мл
×
-
НК 024:2023:
61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Кількість
10 флакон
Період постачання
(не задано)
105-000835-00 HDL-холестерин (1×40мл+1×14мл)
×
-
НК 024:2023:
53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
25 паковання
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума1 600 000.00 UAH