-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання/Аудіометр чистих тонів
Тендер Prozorro UA-2026-02-25-007762-a
Аудіометр чистих тонів
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
52627c78ff7043d582c0ef44bb05e628
Внутрішній номер закупівлі:
28424878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-25-007762-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юхно Віта Миколаївна +380524232307 aybolitbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2026 14:16 - 02.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2026 14:16 - 05.03.2026 14:11
Аукціон:
з 06.03.2026 12:22
Період кваліфікації:
05.03.2026 14:11 - 11.03.2026 09:24
Період завантаження договору:
17.03.2026 00:00 - 27.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Аудіометр чистих тонів