• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання/Аудіометр чистих тонів

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 1ccd1ae7cf9349b18b50d309ce24338e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-25-007862-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання/Аудіометр чистих тонів
Примітки: Аудіометр чистих тонів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
НК 024:2023: 37503 Аудіометр чистих тонів
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 25.02.2026 12:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяОлександрівка
Сума200 000.00 UAH