-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-014809-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6cb717ad16c14f3182c2777567370d00
Внутрішній номер закупівлі:
28415958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-014809-a
Замовник:
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022533
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кісова Наталія 380442868567 kisova.n@koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18520000-0 Персональні хронометриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2026 17:55 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2026 17:55 - 04.03.2026 12:00
Аукціон:
з 05.03.2026 13:44
Період кваліфікації:
04.03.2026 12:00 - 05.03.2026 15:41
Період завантаження договору:
11.03.2026 00:00 - 21.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом