• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом

Оголошено тендер

190 000.00 UAH
Номер: 4db53d89aa9f46a6ad94aa80c326370f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-24-017744-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Замовник: КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18520000-0 Персональні хронометри
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 24.02.2026 17:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4082 - Інші заходи в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума190 000.00 UAH