-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-014756-a
Завершена
553 455.85
UAH без ПДВ
Номер:
577e72182aef45b48d098d442fb2e0a2
Внутрішній номер закупівлі:
28415910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-014756-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
553 455.85 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.02.2026 17:47 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2026 17:47 - 04.03.2026 00:00
Аукціон:
04.03.2026 14:21 - 04.03.2026 14:44
Період кваліфікації:
04.03.2026 14:44 - 09.03.2026 11:36
Період завантаження договору:
15.03.2026 00:00 - 25.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴553 455.85 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя.