• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя.

Оголошено тендер

664 147.02 UAH
Номер: 0014a0b56f75482990db3a7ea9e646ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-24-017582-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Очікувана вартість: 664 147.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Дата опублікування: 24.02.2026 17:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума664 147.02 UAH