-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з харчування пацієнтів
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-008040-a
Завершена
13 022 178.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e0d6bb2208a46dea8d44e530b3fb3e8
Внутрішній номер закупівлі:
28409261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-008040-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вознюк Назар Віталійович 380975832051 rodl.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 022 178.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2026 14:07 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2026 14:07 - 04.03.2026 00:00
Аукціон:
з 04.03.2026 13:34
Період кваліфікації:
04.03.2026 00:00 - 10.03.2026 10:35
Період завантаження договору:
16.03.2026 00:00 - 26.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 022 178.00 Послуги з харчування пацієнтів