• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з харчування пацієнтів

Оголошено тендер

13 022 178.00 UAH
Номер: 1c1f04217aa1428ca63d7c0d84923aff
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-24-009805-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 13 022 178.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з харчування пацієнтів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2600 Поточні трансферти
Дата опублікування: 24.02.2026 13:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума13 022 178.00 UAH