-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондитерські вироби (цукерки, карамель, зефір, какао)
Тендер Prozorro UA-2026-02-23-015208-a
Завершена
453 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
9ca4b1a23bec4eee80cbb74316e3a60d
Внутрішній номер закупівлі:
28400425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-23-015208-a
Замовник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микитюк Катерина Іванівна +380685003805 milivetskiypni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
453 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2026 18:50 - 28.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2026 18:50 - 03.03.2026 00:00
Аукціон:
03.03.2026 12:59 - 03.03.2026 13:22
Період кваліфікації:
03.03.2026 13:22 - 10.03.2026 11:02
Період завантаження договору:
16.03.2026 00:00 - 26.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴453 500.00 Кондитерські вироби (цукерки, карамель, зефір, какао)