-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондитерські вироби (цукерки, карамель, зефір, какао)
Оголошено тендер
453 500.00
UAH
Номер:
ec3f957b22d14db8aaeec890b8978d27
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-23-018673-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
453 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кондитерські вироби (цукерки, карамель, зефір, какао)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.02.2026 18:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяМілівці
Сума453 500.00 UAH