• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів

Відкриті торги проводяться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення

Завершена

945 386.22 UAH з ПДВ
Номер: 9cc83b068ff24b2a886e72aef933ba76
Внутрішній номер закупівлі: 28398801
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-23-013586-a   
Замовник: Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
Контактна особа: Широких Олена Анатоліївна +380617171881 dmu.zmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 945 386.22 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.02.2026 16:35 - 28.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.02.2026 16:35 - 03.03.2026 16:35
Аукціон: з 04.03.2026 13:06
Період кваліфікації: 03.03.2026 16:35 - 09.03.2026 16:37
Період завантаження договору: 15.03.2026 00:00 - 25.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴945 386.22 Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів