-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів
Оголошено тендер
945 386.22
UAH
Номер:
656a850aabab4bd8b162febd2e40313d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-23-016293-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44921382
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 214
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44921382
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 214
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
945 386.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.02.2026 16:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума945 386.22 UAH