-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з підтримання експлуатаційної придатності системи пожежної сигналізації в закладах освіти Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області(Код ДК 021:2015 50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів).
Тендер Prozorro UA-2026-02-23-004890-a
Завершена
181 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
c70de0ee9e98408d8dce807ae2e34e93
Внутрішній номер закупівлі:
28390141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-23-004890-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ОБУХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43919587
-
Адреса:
52030, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район селище міського типу Обухівка, ВУЛИЦЯ Центральна, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кавалер Владислав Вікторович 380665675367 fesc_obuhrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
181 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2026 11:46 - 06.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2026 11:46 - 09.03.2026 00:00
Аукціон:
09.03.2026 12:08 - 09.03.2026 12:31
Період кваліфікації:
09.03.2026 12:31 - 12.03.2026 16:19
Період завантаження договору:
18.03.2026 00:00 - 28.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴181 480.00 Послуги з підтримання експлуатаційної придатності системи пожежної сигналізації в закладах освіти Обухівської селищної ради