-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2018-12-05-001069-a
Завершена
962 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
02566863191741c38419adc045046082
Внутрішній номер закупівлі:
2838539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-05-001069-a
Замовник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поповиченко Максим Володимирович +380993624248 internatpn@rambler.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
962 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
05.12.2018 21:30 - 10.12.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2018 21:30 - 20.12.2018 23:00
Аукціон:
21.12.2018 13:24 - 21.12.2018 13:45
Період кваліфікації:
21.12.2018 13:45 - 22.12.2018 11:18
Період завантаження договору:
21.12.2018 13:45 - 10.01.2019 13:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
Кількість
64327 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 21.12.2018 13:45 - 02.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
Дерев'янський Василь Іванович 380503380256, 380503380256 pavlo.homa@cvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Винниченка, 9-А
Оскарження: 21.12.2018 13:45 - 02.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
611 106.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
611 106.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2018 11:18
Документи
42
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
617 539.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
617 539.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
56197fc34caf4a8b8003ff6ea276c072
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-05-001069-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
Дерев'янський Василь Іванович 380503380256, 380503380256 pavlo.homa@cvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Винниченка, 9-А
Номер договору:
41КВ587-43-19
Сума договору:
611 106.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
509 255.42 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
09.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний