• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо

611 106.50 UAH з ПДВ
Номер: 56197fc34caf4a8b8003ff6ea276c072
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-05-001069-a-a1
Замовник: ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 41КВ587-43-19
Дата підписання: 09.01.2019 00:00
Період дії договору: 09.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 611 106.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 101 851.08 UAH)
Оплачено: 611 106.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 101 851.08 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 64327 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,44 На карті