-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Блок живлення, колонки, ДБЖ, персональний комп’ютер, монітор, веб-камера, батарея до ноутбука
Тендер Prozorro UA-2026-02-20-011404-a
Місце поставки – за адресою Замовника (79008, Україна , Львівська обл., місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18) Кількість: 7 найменуваннь, згідно Технічної специфікації (Додаток №1 до тендерної документації).
Завершена
630 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
60be900eeef940a193c0086b78b3c781
Внутрішній номер закупівлі:
28381019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-20-011404-a
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2026 15:47 - 26.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2026 15:47 - 01.03.2026 18:00
Аукціон:
з 02.03.2026 12:32
Період кваліфікації:
01.03.2026 18:00 - 02.03.2026 16:50
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴630 000.00 Блок живлення, колонки, ДБЖ, персональний комп’ютер , монітор, веб-камера, батарея до ноутбука