• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Блок живлення, колонки, ДБЖ, персональний комп’ютер , монітор, веб-камера, батарея до ноутбука

Оголошено тендер

630 000.00 UAH
Номер: 27ebd8c76d79492a85adeb1969fdf492
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-20-013083-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
Замовник: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
Очікувана вартість: 630 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Блок живлення, колонки, ДБЖ, персональний комп’ютер , монітор, веб-камера, батарея до ноутбука
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.02.2026 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалицький
Сума630 000.00 UAH