-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 50420000 - 5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-02-20-009264-a
Завершена
118 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a5928bfffe54d3ea31c17f39f0a2d6d
Внутрішній номер закупівлі:
28378871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-20-009264-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
118 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2026 14:37 - 25.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2026 14:37 - 28.02.2026 08:00
Аукціон:
з 02.03.2026 12:32
Період кваліфікації:
28.02.2026 08:00 - 02.03.2026 11:52
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴118 720.00 код ДК 021:2015 - 50420000 - 5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)