-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 50420000 - 5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
Оголошено тендер
118 720.00
UAH
Номер:
c0045ab9b0084335ae4151ecc68cfdaa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-20-008297-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
118 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 50420000 - 5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.02.2026 12:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства (кошти НСЗУ)
Сума118 720.00 UAH