-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, їх топографо-геодезичне знімання, винесення в натуру меж земельної ділянки для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами.
Тендер Prozorro UA-2026-02-20-008678-a
Завершена
3 732 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
974560550aae4a10b8bc789e534efe71
Внутрішній номер закупівлі:
28378297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-20-008678-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мондровська +380332780506 mondrovska.io@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 732 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2026 14:15 - 26.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2026 14:15 - 01.03.2026 00:00
Аукціон:
з 02.03.2026 11:16
Період кваліфікації:
01.03.2026 00:00 - 02.03.2026 09:40
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 732 000.00 послуги з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, їх топографо-геодезичне знімання, винесення в натуру меж земельної ділянки для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами.