-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, їх топографо-геодезичне знімання, винесення в натуру меж земельної ділянки для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами.
Оголошено тендер
3 732 000.00
UAH
Номер:
aeb4e1e2ade24727b1cec6ff0cbc0af8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-20-010485-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 732 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, їх топографо-геодезичне знімання, винесення в натуру меж земельної ділянки для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Дата опублікування:
20.02.2026 14:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 732 000.00 UAH