-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціалізовані пристрої IP - декодування
Тендер Prozorro UA-2026-02-20-006306-a
Завершена
181 583.60
UAH без ПДВ
Номер:
3870108414f74dc3b87bb1bde240eea3
Внутрішній номер закупівлі:
28375923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-20-006306-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Агаркова +380442949720 i.aharkova@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
181 583.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.02.2026 12:35 - 26.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2026 12:35 - 01.03.2026 15:00
Аукціон:
з 02.03.2026 13:10
Період кваліфікації:
01.03.2026 15:00 - 02.03.2026 15:11
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴181 583.60 Спеціалізовані пристрої IP - декодування