-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціалізовані пристрої IP - декодування
Оголошено тендер
181 583.60
UAH
Номер:
cc53e6052ddc4c77b462dafa3a1226a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-02-013451-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
181 583.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціалізовані пристрої IP - декодування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Дата опублікування:
02.02.2026 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума181 583.60 UAH