-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-04-002553-c
Завершена
3 990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 990.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 990.00 UAH
Номер:
238f8b4069a44630b43ad57bdfe92e4b
Внутрішній номер закупівлі:
2837203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-04-002553-c
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 990.00 UAH
Період уточнення:
04.12.2018 13:39 - 09.12.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2018 13:39 - 19.12.2018 20:00
Аукціон:
20.12.2018 11:01 - 20.12.2018 11:22
Період кваліфікації:
20.12.2018 11:22 - 28.12.2018 11:12
Період завантаження договору:
20.12.2018 11:22 - 09.01.2019 11:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
266000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, газорозподільна система, до якої підключені приміщення Замовника торгів
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
Оскарження: 20.12.2018 11:22 - 08.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380673259326 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Оскарження: 20.12.2018 11:22 - 08.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 000 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 000 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2018 11:12
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Олексій Червов +380504285556 chervov87_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, місто Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
3 989 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d61de5c54dc4f3b86c56d176dc44136
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-04-002553-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380673259326 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Номер договору:
19/308
Сума договору:
2 428 508.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 023 757.49 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.01.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Дата підписання:
09.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний