-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
2 428 508.99
UAH з ПДВ
Номер:
3d61de5c54dc4f3b86c56d176dc44136
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-04-002553-c-b1
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380673259326 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
19/308
Дата підписання:
09.01.2019 00:00
Період дії договору:
09.01.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Сума договору:
2 428 508.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 404 751.50 UAH)
Оплачено:
2 212 508.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 368 751.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
266000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, газорозподільна система, до якої підключені приміщення Замовника торгів
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
820be524e2524565bedf77e9af74b6b7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
26.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
608dd625665e4206ae6ffebb4f68ebe0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.8 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5bb7429a3f8543478a9e8e2fc8a7e3df
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.8 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
13.02.2020 00:00
Статус:
Опубліковано