• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з метрологічної повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки на 2026 рік в ННЦРМГО код 71630000-3 за ДК 021:2015 «Послуги з технічних огляду та випробувань»

Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова). метрологічна повірка (калібрування) засобів вимірювальної техніки на 2026 рік в ННЦРМГО код 71630000-3 за ДК 021:2015 «Послуги з технічних огляду та випробувань»

Завершена

190 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7e9d770ff3824ccab1e37175364048fc
Внутрішній номер закупівлі: 28371627
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-20-001989-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Горячева Наталія 380962151466,380675963609 lenatender2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.02.2026 10:31 - 25.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.02.2026 10:31 - 28.02.2026 00:00
Аукціон: з 02.03.2026 12:53
Період кваліфікації: 28.02.2026 00:00 - 03.03.2026 12:36
Період завантаження договору: 09.03.2026 00:00 - 19.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 послуги з метрологічної повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки на 2026 рік в ННЦРМГО код 71630000-3 за ДК 021:2015 «Послуги з технічних огляду та випробувань»