• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги з метрологічної повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки на 2026 рік в ННЦРМГО код 71630000-3 за ДК 021:2015 «Послуги з технічних огляду та випробувань»

Оголошено тендер

190 000.00 UAH
Номер: fe0fa9fd9b3d40759ed56a95959bcc8f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-20-002548-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги з метрологічної повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки на 2026 рік в ННЦРМГО код 71630000-3 за ДК 021:2015 «Послуги з технічних огляду та випробувань»
Примітки: Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова). метрологічна повірка (калібрування) засобів вимірювальної техніки на 2026 рік в ННЦРМГО код 71630000-3 за ДК 021:2015 «Послуги з технічних огляду та випробувань»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.02.2026 10:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:6560000 - Національна академія медичних наук України
Сума190 000.00 UAH