-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Чай, напій кавовий
Тендер Prozorro UA-2026-02-19-013774-a
Завершена
150 490.64
UAH з ПДВ
Номер:
0e912be113fe4d738399dbeedf5cebaf
Внутрішній номер закупівлі:
28367969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-19-013774-a
Замовник:
Пуща-Водицький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188795
-
Адреса:
04075, Україна, м. Київ, Вул. Міська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванюк Микола Миколайович 380505975781, 380505975781 Pv_pni@bigmir.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 490.64 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2026 17:14 - 24.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2026 17:14 - 27.02.2026 00:00
Аукціон:
з 27.02.2026 12:20
Період кваліфікації:
27.02.2026 00:00 - 02.03.2026 12:03
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 490.64 Чай, кавовий напій