-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Чай, напій кавовий
Оголошено тендер
150 490.64
UAH
Номер:
85882ce10b004130b5033e0cf132235a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-19-017199-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Пуща-Водицький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188795
-
Адреса:
04075, Україна, м. Київ, Вул. Міська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Пуща-Водицький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188795
-
Адреса:
04075, Україна, м. Київ, Вул. Міська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 490.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Чай, напій кавовий
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15860000-4 Кава, чай та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.02.2026 17:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Чай, напій кавовий
Кількість
362 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяОболонський
Сума150 490.64 UAH