-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція для чищення в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-02-18-013543-a
Завершена
44 786.67
UAH без ПДВ
Номер:
3b7e4f92e14c4010a6cc5e91a6f1ef91
Внутрішній номер закупівлі:
28352169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-18-013543-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Фролова +380679718971 frolova.irena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 786.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.02.2026 16:50 - 23.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2026 16:50 - 26.02.2026 00:00
Аукціон:
з 26.02.2026 14:03
Період кваліфікації:
26.02.2026 00:00 - 02.03.2026 13:38
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 786.67 Продукція для чищення в асортименті