• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукція для чищення в асортименті

Оголошено тендер

53 744.00 UAH
Номер: 947a40a0f3d24fea92948ba3840b6a69
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-18-016330-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
Очікувана вартість: 53 744.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукція для чищення в асортименті
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування: 18.02.2026 16:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума53 744.00 UAH