• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Сульфат магнію кристалічний

Подаючи тендерну пропозицію, Учасник підтверджує, що країна походження товару не є Російською Федерацією, Республікою Білорусь або Ісламською Республікою Іран

Торги не відбулися

20 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 77518324e8a94a1194197c4a7815316b
Внутрішній номер закупівлі: 28347445
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-18-008817-a   
Замовник: ПТУ-27 м.Берестечко
Контактна особа: Олександр Лейбик +380975509086 ptu27@ukr.net http://ptu27.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 20 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.02.2026 14:19 - 23.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.02.2026 14:19 - 26.02.2026 00:00
Аукціон: з 26.02.2026 15:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 000.00 Сульфат магнію кристалічний