-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сульфат магнію кристалічний
Оголошено тендер
20 000.00
UAH
Номер:
3df012abd5684eb1b286e040e4233e28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-18-010449-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПТУ-27 м.Берестечко
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549262
-
Адреса:
45765, Україна, Волинська область, Берестечко, вул.Незалежності,140
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПТУ-27 м.Берестечко
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549262
-
Адреса:
45765, Україна, Волинська область, Берестечко, вул.Незалежності,140
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сульфат магнію кристалічний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24440000-0 Добрива різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.02.2026 14:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолинська
Сума20 000.00 UAH